Zamów kuriera DPD do Niemiec

  

Dane do faktury inne niż dane nadawcy

Wybierz kraj
Doręczenie kurierem pod adres
ORLEN
Paczka
-
Paczkomat
InPost
-
DHL
-
InPost
Kurier
-
FedEX
-
DPD
-
UPS
-
Patron
zagranica
-
Geis
-
Ambro
Express
-

Kurier DPD do Niemiec

Jak wysłać paczkę do Niemiec

Aby wysłać paczkę do z Polski do Niemiec lub innego kraju w obszarze Unii Europejskiej można zamówić kurier od firmy przewozowej, która obsługuje przesyłki międzynarodowe. Ponieważ na obszarze Unii Europejskiej obowiązuje przepływ towarów bez konieczności odprawy celnej to w przypadku gdy chcemy nadać paczkę z Polski do Niemiec nie musimy przygotowywać żadnych dodatkowych dokumentów, wystarczy zlecić odbiór paczki, a kurier na podstawie zlecenia odbierze paczkę i doręczy ją do adresata na terenie Niemiec lub innego kraju na terenie Unii Europejskiej.

Przygotuj paczkę i zamów kuriera

Przed założeniem zamówienia na zlecenie odbioru paczki w Polsce i doręczenia paczki do adresata w Niemczech lub doręczenia na terenie innego kraju w obszarze Unii Europejskiej, należy spakować przedmioty do opakowania. Opakowanie powinno wypełniać definicję opakowania standardowego, a zatem powinien być to karton z tektury o regularnych kształtach. Paczka powinna być przygotowana tak aby towar w niej umieszony nie uległ uszkodzeniu. Przed odbiorem paczki przez kuriera należy wydrukować i przykleić do paczki dokument transportowy czyli etykietę.

Poczekaj na kuriera i przekaż paczkę

Kurier odbierze paczkę z adresu, który wskażesz w formularzu w sekcji Nadawca. Kurierzy odbierają paczki w dni robocze, najczęściej w dniu wskazanym w zleceniu. Informacja na temat terminu odbioru przesyłki dostępna jest po opłaceniu zamówienia w szczegółach zamówienia. Informacje te zostaną wysłane na adres e-mail wskazany w formularzu. Jeśli kurier nie odebrał przesyłki z wyznaczonym terminie to podejmie próbę odbioru następnego dnia roboczego. Pod adresem wskazanym w formularzu musi znajdować się osoba, która wyda przesyłkę kurierowi.

Cennik kurier DPD w obrocie międzynarodowym

Sprawdź cennik DPD na przesyłki kurierskie w obrocie międzynarodowym wysyłane z Polski. W ramach tej usługi Kurier DPD odbierze przesyłkę od nadawcy w Polsce i doręczy przesyłkę do adresata za granicą. Cenny w cenniku Kurier DPD Polska-Zagranica zawierają wszystkie opłaty dodatkowe związane z transportem oraz zawierają podatek VAT. Jeśli wysyłasz więcej przesyłek możesz skorzystać z oferty dla biznesu.

Monitoruj swoją przesyłkę!